خدمات یوروفوم

خدمات برش CNC فوم

برش

گروه تولیدی صنعتی یوروفوم خدمات برش فوم بر روی انواع ورق‌های فومی مانند میکروسل ، پلی اتیلنی وغیره با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات CNC و DIE CUTTING را به مشتریان عزیز ارائه می‌ نماید
برش‌ها با توجه به نیاز مصرف‌کنندگان به‌صورت عمودی و یا افقی در ضخامت‌های مختلف با کم‌ترین تلرانس بر روی ورق‌ها و رول‌ها انجام می‌شوند. این خدمات شامل برش، پانچ و دایکات با ابعاد، ضخامت و طرح‌های مختلف به‌صورت ساده و یا شانه تخم‌مرغی بر روی انواع ورق‌ها و رول‌ها انجام می‌شود، می‌باشند تا پاسخ‌گویی تمامی نیازهای مصرف‌کنندگان عزیز باشد.

خدمات لمینیت

لمینیت فوم یوروفوم |lamonate foam

لمینیت

فوم‌های تولیدی یوروفوم قابلیت لمینت شدن با انواع چرم، پارچه، جیر، نایلون، متالایز و … را دارا می‌باشند. آج‌زنی، لمینت چسبی و حرارتی و … با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و با بهره‌گیری از به‌روزترین ماشین‌آلات توسط متخصصین یوروفوم انجام و به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

محصول سفارشی فوم

سفارشات خاص

فوم به عنوان یک ابزار جاودیی در ساختار اصلی بسیاری از تجهیزات صنعتی و لوازمی که روزانه با آن سروکار داریم وجود دارد، اگرچه در اغلب اوقات برای ما قابل رویت نیست اما کاربردهای فراوان آن نباید نادیده گرفته شود.
شرکت تولیدی صنعتی یوروفوم علاوه بر تولید انواع فوم‌ با ابعاد و خصوصیات متنوع با ارائه خدماتی نظیر برش، دایکات، انواع لمینت، وکیوم، داغی، برش CNC، تراش قطعات، پشت‌چسبدار کردن و… پذیرای دریافت ایده‌‎های نو در این زمینه از سوی مصرف‌کنندگان عزیز و صاحبین صنایع می‌باشد.
مید است بتوانیم با ارائه محصولات جدید و منطبق بر نیاز مشتریان گامی موثر در جهت سرعت بخشیدن به چرخ‌های توسعه صنعت و پیشرفت و بهبود سطح زندگی هموطنان عزیزمان برداریم.